TR EN RU

Hakkımızda

Pondera, bir çok ülkede mekanik tesisat işlerini başarılı bir şekilde yerine getiren bir grup uzman ekip tarafından 2007 senesinde Moskova'da kurulmuştur. Şirketimiz, kendi faaliyet alanında seçkin hale gelerek, inşaat alanındaki başarıları sayesinde çok kısa bir süre içerisinde saygınlık kazanmıştır. Pondera, ekibimizin ilkeleri olan mühendislik sorumluluklarını ve bilimsel değerleri kabul etmektedir. Pondera bu yaklaşımı benimseyerek, daimi sürekliliği hedeflemektedir. Bu sebeple şirketimiz, müşterilerinin olduğu kadar, çalışanlarının da takdirini kazanmıştır.Pondera; takım ruhuna, dayanışmaya, disipline, etkili zaman yönetimine ve iyi çalışma koşullarına önem vermektedir. Bu yüzden, şirketimiz iş arayanlar tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Pondera About


Pondera 'denge' anlamına gelir. Bizim için en önemli konu, mühendislik sistemindeki bilimsel gelişmeleri faal ve sürekli dengede tutmaktır. İşimize olan profesyonel ve dinamik yaklaşımımızı amatör çalışma ruhuna borçluyuz.
Bu yüzden, Pondera'yı ifade eden 'denge' kavramı bizim hedefimiz olmaya daima devam edecektir.

Şirketimiz, Endüstriyel Elektrik Santrali, Petro-Kimya Santrali ve Elektrometalurji Santrali üretim / montaj projelerindeki akdi değerlere uygun olarak inşa ettiği yapılarla seçkinlik elde etmiştir.

http://95.173.163.9/~ponderac/wp-content/uploads/2017/12/about-2-800x450.png

Faaliyet Alanlarımız;

*Endüstriyel Borulama Prefabrikasyonu ve Tesisat İşleri
*Endüstriyel Teçhizat Montaj İşleri
*Çelik Yapı Montaj İşleri
*Sandviç Panel ve Trapez Sac Kaplama İşleri
*Gaz ve Buhar Türbin Montaj İşleri
*Endüstriyel İzolasyon İşleri
*Kumlama ve Boya İşleri

Yüksek kalite standartları çalışanların güvenliğine bağlı olduğu için Pondera, çalışanlarının güvenliğini her zaman ön planda tutmaktadır.
Çalışanlarımızın güvenliği, aynı zamanda bizim işimizin güvenliği ve işimizin geleceği demektir.

http://95.173.163.9/~ponderac/wp-content/uploads/2017/12/about-3-600x350.png


Pondera uluslararası kalite standartlarını yerine getiriyor.
Pondera tüm faaliyet alanlarında bilimsel yaklaşımı göz önünde bulundurmaktadır. Bu yüzden Pondera uluslararası kalite standartlarına uymakta ve bu standartları tüm alanlarda uygulamaktadır.

Pondera bilimsel gelişmeleri takip ediyor.
Tüm mühendislik branşları bilimin bir parçasıdır ve bilim sürekli olarak gelişmektedir.
Tüm bu bilimsel gelişmeler inşaat alanlarında uygulanmaktadır. Pondera, yeni fikirlere her zaman açık olduğundan dolayı tecrübeli çalışma ekibini sürekli genişletmektedir.